Máš rád/a skupinu NIGHTWISH?
Přidej se do mého fanclubu i ty!
Stačí kliknout sem ...

Listopad 2010

Lordi-nééj koncert !!

21. listopadu 2010 v 14:47 | RaĐk@► |  Rockové skupiny
Čůůůs všichni !!
Tak konečně jsem se sem po dlouhý době dostala...já wim,místo toho abych chodila na FB..tak bych měla jít sem,ale slibuju...polepším se....teďkon ještě ta škola.
Ale nechci psát pořád o škole..učení,jak to nestíhám njn gympl je holt těžkej.Aspoň,že budou ty Vánoce..koneščně nějaký delší volno...a ta atmosféra...to se už moc těšim !!

Ale to hlavní...byla jsem na těch Párplech v O2 Aréně.Bylo to tam fákt skvělý..hráli spíše new songy,ale byly super.A nakonec jak klávesista Don Aery zahrál Vltavu,tak celá aréna zařvala radostí a spokojeností.A Gillan má pořád skvělej hlas...ty vejšky prostě LUXUS !!
No a potom sem byla v KC Vltavská na LORDECH !!
Předkapely měli SISTER SIN a THE DOGMA....takovej hustej metal ...ale docela se mi to líbilo. ...a pak v mlze nastoupili dlouho očekávaní Lordi.Začali s písní Babez for Breakfast !!...fáákt nářez..a pak další pecky z toho new CD jako třeba This is Heavy metal,Non stop nite....a během toho koncertu dělali super scény s těma mrtvolama....padal na nás sníh,červený stužky ...a představili toho new bubeníka OTUSE,ale hraje dobře..i když asi Kitu nenahradí,tak je stejně good.A nakonec hráli ty největší hity Hardrock halelujah,Would you love a monsterman,Whos your dady....
Supéér koncert a co vy ??..byli ste někde na koncertě ?
Tak a tady nějaký fotky Lordů :P