Máš rád/a skupinu NIGHTWISH?
Přidej se do mého fanclubu i ty!
Stačí kliknout sem ...

Září 2010

Colorfullky

24. září 2010 v 16:54 | RaĐk@► |  Obrázky mix
Ahoj všichni !!...mooc se omlouvám,že sem tu dlouho nebyla,ale ta škola mě fakt dohání k šílenství....asi ten blog moc zvládat nebudu...no jo GYMPL je fakt těžkej !!
Teprv tam sem třetí tejden...a už se zkouší a píše...hrozný,ale tak snad to zvládat budu....školu,blog atd....na základce jsem si myslela,že blog bude v poho,žádná zátěž atd,ale teď se to rozhodně změnilo.
Už to nikdy nebude jako dřív...rozhodně blog mazat nechci,ale fakt nwm jak to budu stíhat..začala sem totiž zase chodit na klavír,takže mám o aktivitu navíc.
Takže vás všechny prosíím:SB NEMAŽTE SI MĚ !!....děkuji mooc.

Jinak sem dávám nějaké obrázky colorky...tak jak se vám líbí ??....zatím zdar Raduš :)Tak a zpátky do lavic..a teď navostro !!

9. září 2010 v 16:37 | RaĐk@► |  Já a moje kecíky
Čus lidi !!....tak jak vám jde škola ??....no já se předem omlouvám,že tu moc nebudu,protože ten gympl je fakt náročnej !! :-(
Sice sem tam teprv první týden,ale to co sem se tam dozvěděla,že ten celej rok.....a vlastně ty celý čtyři roky budem dělat....je HRŮŮŮZA.
No snad si na ten systém zvyknu....takže nebudu mít už tolik času jako na základce.
Teď si říkám.....zlatá základka !!...kéž bych se tam mohla vrátit.
No nic....táák se tu mějte a ať vám ve škole všem jde !!
PS : Rozhodně blog nechci rušit to ne !!....ale fajt newim,jak to budu stíhat...takže se předem omlouvám.

Seznamovák

4. září 2010 v 19:29 | RaĐk@► |  Já a moje kecíky
Tak jsem se konečně vrátila ze seznamováku.
No bylo to tam zajímavý..ve třídě nás teda bude 32..takže fakt SÍLA !!
No a kolektiv ještě poznám..ale bude to snad OK...i když nějaký pipny jso nic moc...ale jejich problém,s těma se bavit nebudu....a v pondělí oficiálně nastupuju do své new school na gympl...učitelé nás strašně strašili...takže se šíleně bojim,že hned vyletim,asi sem měla jít na ten učňák...bylo by to tak lepší...takže teď sem už konečně student gymnázia...no jo,řekne se to hezky,ale bude to pěkná dřina...a co vy ??..jak ste spokojeni se začátkem školy ??
Tak zatim zdarec..a zase se někdy ozvu.