Máš rád/a skupinu NIGHTWISH?
Přidej se do mého fanclubu i ty!
Stačí kliknout sem ...

Červenec 2010

Opět odjíždím na prázky !!

26. července 2010 v 14:53 | RaĐk@► |  Já a moje kecíky
Tak jsem ráda,že jsem mohla být konečně doma..užít si Prahy...i když ten špinavej vzduch a ty vedra !! :-(...někde v přírodě by to bylo lepší.
No takže odjíždím na prázky...tento tejden jedem na kola do Novohradskejch hor..tam budem až do neděle.
A pak odjíždím na "SMRT"....jedu totiž na dvoutýdenní tábor do Rakouska lol....budu tam jediná češka..mezi samejma rakušákama..já wim,všichni řikaj,že je to k něčemu dobrý,ale já stejně s NJ budu asi začínat,takže mi to bude úplně na HOVNO...chjoo,že já sem se nechala překecat...nikam už nepojedu,ale třeba to nebude tak hrozný..nesmim bejt pesimistická,když ale ono to nejde..já sem byla taková vždycky.
No ale nebudu vám tady povídat o sobě,takže pak po tom Rakousku jedu na mládežnickej tábor...konečně s Čechama..zaplať pánbůh...tam budu týden a pak jedu na chalupu.
Takže tady nejspíš budu až na konci srpna...snad,budu se snažit.
Takže to je ta horší půlka prázdnin..raději bych byla v Chorvatsku.
Tak se mějte...a užijte si prázdniny...vaše Radka ! :-)


Chorvatsko 2010

20. července 2010 v 9:03 | RaĐk@► |  Já a moje kecíky
Čau lidi.
Tak sem se vám vrátila z dovči...od začátku července sem byla v Chorvatsku...necelý dva tejdny..bylo to tam fákt supéér.
Takže sme byli ubytovaní v campu SAN MARINO..na ostrově RAB.
Ale cesta tam byla fakt strašná..jeli sme tam 24 hodin...takže celej den :(
Byla hrozná kolona.,hlavně že sme neuhořeli.hořelo tam toitž auto na tý dálnici,takže zase o dvě hoďky zpoždění.....no a na dálnici ve Slovinsku sme neměli dálniční známku,takže sme jezdili přes okrsky..a to sme zabloudili,takže hrůůza.
Ale nebudu vám povídat špatný věci ne ??...takže moře,sluníčko,pláže...prostě pohoda...akorát sem tam mohla být spíš s nějakejma kámošema,to by byla větší prdel.
Dělali sme různý vodní sporty....jela sem na skůtru..asi tak rychlostí 67km/h.
Takže docela pomalý....taky sem letěla padákem s drsnym rozeběhem...asi tak 300 metrů nad zemí,fákt úžasnej pocit...když tam plachtíte a vidíte to moře z výšky.
Taky sme byli na procházce po horách,podívat se do malýho "Dubrovníku" RABU,vybrala sem si tam jako dárek takovou bílou kytkovanou kabelku..fakt pěknou.
No a taky sme chodili na zmrzlinu do města...třeba sem si dala KIWI,MANGO,MENTOL,ENERGY atd...taky sme byli na PIZZA párty a RYBA práty.
Takže vám sem dám nějaký ty fotečky,abyste věděli jak to tam vypadalo.
A co vy ??...jak se máet ??..a kde ste už byli ??Poslední zvonění na základce :(

2. července 2010 v 11:36 | RaĐk@► |  Já a moje kecíky
Zdravím všechny...tták jak se máte ??....co škola ?...co ste měli na vízzo ?
Já sem měla ve středu poslední zvonění na základce...bylo to fákt smutný,všichni jsme se rozloučili,ale bude se nám moc stýskat,po všech těch učitelích,kamarádech,prostředí atd.
No a pak když jsme sešli ze schodů..jako všechny DEVÍTKY tak naše třída šla do Pizzérie..tak jsem si dala pizzu Hawai...byla fakt dobrá.
A k večeru šla skoro celá naše třída chlastat na kopec....ale byl to fakt hroznej pohled...kolovaly tam cigára a všelijaký sekty....nic moc...spíš nuda.
Tak to by bylo k poslednímu dnu naší školy na základce.

A teď k prázdninám dneska jedu s rodiči do Chorvatska...a budem tak zhruba dva týdny a pak rovnou jedem na chalupu.
Takže tady budu až od 19.7....tak když by byl nějakej zápis SB..tak mě please nemažte..protože tu nebudu....a net v mobilu nemám :(
No a kam jedete vy ??...někam k moři ??....táák si to tam užijte...a hned jak přijedu tak napíšu ,že tu jsem...a jaký to u toho moře bylo.
Táák se mějte krásně vaše Ráďa.

Moje milovaná třída...9.A...já jsem ta 3. zprava

A tady na rozlučce v pizzérii s mojí nej kámoškou.