Máš rád/a skupinu NIGHTWISH?
Přidej se do mého fanclubu i ty!
Stačí kliknout sem ...

Červen 2010

Ukončení se žáky 9.tříd

28. června 2010 v 17:15 | RaĐk@► |  Já a moje kecíky
Tak sem chci ještě hodit pár článků,do tý doby,než odjedu na prázdky !
Takže dneska sme měli ukončení ro(c)ku se žáky devátých tříd....u nás ve společenský místnosti....a tam sme zpívali jako my 9.A. Děti ráje...a bylo to podle mě nic moc...asi falešný atd...ale to je jdno,hlavně,že sme si to užili.....a Béčáci vystupovali s rockovou písničkou od tý naší kapely "školní"...MyAge !....a ty pak zpívali i AC-DC(Shook me)....to určo znáte !
No a nakonci sme všichni deváťáci dostali jako dárek od starostky naší městské části propisku....a pak bylo šampáňo a koláčky....náhiodou to bylo fájn,akorát se mi vůbec nechce jít pryč...ve středu na poslední zvonění budou všichni brečet...snad ty slzy udržim.

A slíbila jsem vám,že vám sem dám ty šaty na konec roku..táákže tady jsou..a vlastně mě poprvý uvidíte,myslim,že sem sem žádnou fotku ještě nedávala..takže to jsem já,ale bez brejlí...normálně je nosim.
Me3

NOSFERATU

24. června 2010 v 16:38 | RaĐk@► |  Já a moje kecíky
Ták tenhel tejden byl THE BEST !!.....nechodila jsem totiž vůbec do školy.
A ptáte se proč ??.....no tak naše třída jela na školu v přírodě a já jsem s nima nejela,protože to bylo moc drahý.
Takže jsem se uvolnila...a zůstala doma.
Odpoledne sme chodliy s kámoškou shopovat....např. do TERRANOVY...tam sem si koupila fialový roury....táákže fakt super.
No a pak byla u nás a já u ní..takže sranda,zahrála sem jí na klavír,fotili sme se na FB....a nakulmovala mi vlasy...takže sem je měla vlnitý,lidi řikali,že sem vypadala jak princezna :D
No newim....možná sem je dám,jestli budete chtít !!
No a teď to nejdůležitější....včera sem byla s tátou si vybrat dárek za vízzo..a šli jsem do GOTHIC shopu...Metalowej obchod....fákt BOMBA....prostě něco...největší obchod prej v ČR !!
A těch metalovejch šatů,triček s kapelama,kalhot,náramků,kosmetiky,tašek atd...prostě všechno možný....a ještě nám do toho hrál super metal !! :)
Takže sem si nakonec vybrala přívěšek Nightwish.....ale líbily se mi i ostatní přívěšky.
No posuďte sami...a ta kabelka...tak tu chci asi na Vánoce,takže už mám vybráno.
Ták co na to říkáte ??Lordi-členové

19. června 2010 v 17:47 | RaĐk@► |  Fotky a videa
Všechny srdečně zdravím....tenhle týden byl fákt moc supér....v pondělí jsme byli  v terezíně  Lidicích...jako dobrý,ale je mi těch lidí strašně líto....co tam prožili,zažili atd...nechtěla bych to zažít....fakt moc DEPRESIVNÍ !!
A v úterý jsme byli u nás v Praze v Resslově ulici v kryptě...tam nám povídali o atenátu na Heydricha...atd...těch 6 parašutistů...co sem tam schovávali...atd
Takže samej děják,ále aspoň jsme se neučili...takže dobrý...a pak jsme už odevzdávali učebnice.
......a tady vám přináším fotky mé oblíbené HARDROCKOVÉ kapely LORDI....členové co tam jsou..takže :
1) Mr. Lordi....zpěvák
2)Awa...klávesistka
3)Kita..bubeník
4)Amen...kytarista
5)..a nakonec Ox...taky kytarista
Táák...co na ně říkáte ??..jsou hustý ,že jo ?...tak se zatím mějte.

Uriah Heep- Look at yourself

10. června 2010 v 15:44 | RaĐk@► |  Fotky a videa
Zdarec lidi !!
Omlouvám se všem,že sem tu nebyla...ale tenhle tejden byla fakt ve škole honička..pořád samý testy..ale zejtra máme konec klasifikace...joo....no konečně,to to trvalo !!
Jinak se mám docela špatně,prtože včera byli rodiče na třídních schůzkách na mojí budouci SŠ......a tam se dozvěděli,že asi budu začínat s NJ....ale mě to newa,aspoň budu mít čas na ty ostatní předměty....ale nejvíc mě štvě,že tam nejsou skříňky,ale KLECE !! ...OMG !!
No tak uvidim,jak to tam bude vypadat...snad mi to tam půjde,radim vám : UŽÍVEJTE SI POSLEDNÍ ROKY ZÁKLADKY CO NEJVÍC TO JDE,PAK UŽ BUDE POZDĚ !!

Jinak sem vám dávám moji nejoblíbenější kapelu URIAH HEEP....prostě nej hardrocková kapela na světě !!.....David Byron má ůžasný vejšky...prostě BOMBA...ták co na to říkáte ??


Gothic pictures

4. června 2010 v 15:32 | RaĐk@► |  Obrázky mix
Zdrawim všechny.....tak co jak se vede ?.....u nás O.K.
Tenhle tejden byl super...zvlášť včerejšek....poslední hodinu místo AJ byl rockovej koncert.
Hráli tam kluci z vedlejší třídy-9.B.
Hráli např.Shook all night long(AC-DC)......Heavens Door(Guns'n'Roses),31 Gone(Green Day)...atd. a taky svoje.....prostě the Best...fakt jim závidim...taky bych chtěla mít kapelu...ať už tam zpívat nebo hrát na klávesy...to je jedno,ale aspoň něco....je to můj ŽIVOTNÍ SEN !!
Tak sem zvědavá,jestli se mi splní.....jinak o víkendu jedu pryč,tákže tady nebudu.
A dávám sem nějaký Gothic picture...tak jak se vám líbí ??